close
تبلیغات در اینترنت
اطلاعات عمومی
loading...

وبسایت پست جدیده

اطلاعات عمومی

خوش امدید


به وبسایت پست جدیده خوش امدید

برای اطلاع از اخرین مطالب در کانال تلگرام سایت عضو شوید

امیدوارم از حضور در سایت لذت ببرید

از دیگر مطالب سایت و انجمن دیدن فرمایید

ویکی پدیا فارسی

جدیدترین های انجمن

ماجرای چالش dontlike در اینستاگرام چیست؟

بازدید : 1797 سه شنبه 21 دي 1395 : 21:12
ماجرای چالش dontlike در اینستاگرام چیست؟

چالش دونت لایک,چالش dont like,ماجرای چالش عکس سیاه سفید dontlike,چالش dontlike در اینستاگرام چیست؟,ماجرای چالش و هشتگ dontlike , هشتگ dontlike در اینستاگرام چیست؟

ماجرای چالش dontlike در اینستاگرام چیست؟

 

چالش جدید اینستاگرام با عنوان چالش #dontlike

تحقیق درباره الودگی هوا

بازدید : 33 دوشنبه 13 دي 1395 : 21:31
تحقیق درباره الودگی هوا

تحقیق درباره الودگی هوا,انشا درباره الودگی هوا,انشا در مرود الودگی هوا,دلایل الودگی هوا,انشا با موضوع الودکی هوا,انشا الودگی هوا,عوامل موثر در الودگی هوا,الودگی هوا انشا

تحقیق درباره الودگی هوا

 

موسیقی متن فیلم آسمان زرد کم عمق اثر کدام هنرمند است

اهنگساز موسیقی متن فیلم آسمان زرد کم عمق,موسیقی متن فیلم آسمان زرد کم عمق از اثار کدام هنرمند است,موسیقی متن فیلم آسمان زرد کم عمق اثر چه کسی است؟

پاسخ:حسین علیزاده

 

حسین علیزاده (زادهٔ ۱ شهریور ۱۳۳۰ تهران) ردیف‌دان، آهنگ‌ساز، پژوهش‌گر و نوازنده تار و سه‌تار ایرانی و نامزد دریافت ۳ جایزه گرمی است.

وی از چهره‌های تحسین‌شده موسیقی فیلم در ایران به شمار می‌آید و آثاری چون دلشدگان (۱۳۷۰)، گبه (۱۳۷۴)، زشت و زیبا (۱۳۷۷)، زمانی برای مستی اسب‌ها (۱۳۷۸)، لاک‌پشت‌ها هم پرواز می‌کنند (۱۳۸۶)، آواز گنجشک‌ها (۱۳۸۷) و ملکه (۱۳۹۰) از ساخته‌های اوست. .وی با کسب ۴ سیمرغ بلورین برای فیلم‌های گبه، زشت و زیبا، آواز گنجشک‌ها و ملکه، مشترکاً به همراه مجید انتظامی برنده بیش‌ترین سیمرغ بلورین در بخش بهترین موسیقی متن از جشنواره فیلم فجر می‌باشد.

تابلوی فی فی از خوشحالی زوزه می کشد اثر کدام هنرمند است ؟

فی فی از خوشحالی زوزه می کشد,خالق تابلوی فی فی از خوشحالی زوزه می کشد,نام نقاش فی فی از خوشحالی زوزه می کشد,نقاشی فی فی از خوشحالی زوزه می کشد اثر کیست؟

«فی فی از خوشحالی زوزه می‌کشد» نام تابلوئی از بهمن محصص است که هیچگاه حاضر به فروش آن نشد.

 

بهمن محصص (۹ اسفند ۱۳۱۰ در رشت - ۶ مرداد ۱۳۸۹ در رم) نقاش، مجسمه‌ساز و مترجم پیشروی ایرانی بود. نقاشی‌های آوانگارد بهمن محصص از آثار معتبر نقاشی مدرن ایران محسوب می‌شود.

محصص در نظرسنجی نوروز سال ۹۴ فصلنامهٔ حرفه: هنرمند برای انتخاب ده هنرمند برگزیده هنر نوگرای ایران که بین صد هنرمند و هنرشناس انجام شد، در صدر فهرست هنرمندان نوگرای ایران از دههٔ بیست تا به امروز قرار گرفت.

 

بهمن محصص متولد۱۳۱۰ در خانواده‌ای لاهیجانی در رشت به دنیا آمد. خاندان محصص مشتمل بر حدود ۱۵ خانواده بود که از مالکین لاهیجان و در کار تجارت چای و ابریشم بودند و در محلهٔ پردسر این شهر اقامت داشتند. به گفتهٔ حسین محجوبی «همهٔ محصص‌ها کاراکتر غریبی داشتند ولی بهمن از همه پیچیده‌تر و خاص‌تر به نظر می‌رسید.» اردشیر محصص کارتونیست شهیر ایرانی پسر عموی او نیز جایگاهی رفیع در جریان نوگرای ایران دارد.


برای مشاهده سایت و مطلب مورد نظر کلیک کنید