close
تبلیغات در اینترنت
نتیجه بازی نفت تهران استقلال پنجشنبه 23 دی 95 دانلود گلها و خلاصه بازی
loading...

وبسایت پست جدیده

نتیجه بازی امروز نفت تهران و استقلال تهران پنج شنبه 23 دی 95 هفته 16 لیگ برتر به همراه فیلم دانلود گل های بازی و خلاصه بازی | ساعت بازی نفت تهران و استقلال نتیج

خوش امدید


به وبسایت پست جدیده خوش امدید

برای اطلاع از اخرین مطالب در کانال تلگرام سایت عضو شوید

امیدوارم از حضور در سایت لذت ببرید

از دیگر مطالب سایت و انجمن دیدن فرمایید

ویکی پدیا فارسی

جدیدترین های انجمن

نتیجه بازی نفت تهران استقلال پنجشنبه 23 دی 95 دانلود گلها و خلاصه بازی

نتیجه بازی امروز نفت تهران و استقلال تهران پنج شنبه 23 دی 95 هفته 16 لیگ برتر به همراه فیلم دانلود گل های بازی و خلاصه بازی |ساعت بازی نفت تهران و استقلال | نتیجه بازی امروز استقلال و نفت تهران 23 دی | دانلود گلها و خلاصه بازی نفت تهران و استقلال

نتیجه بازی نفت تهران استقلال پنجشنبه 23 دی 95 دانلود گلها و خلاصه بازی

 

 

نفت تهران   -    استقلال

 

نفت تهران؟ - ؟استقلال تهران

 

پنجشنبه 1395/10/23 ساعت: 16:35
هفته 16 جام خلیج فارس : نفت تهران - استقلال
زنده از شبکه سه

مطالب پیش از بازی

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نفت تهران به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

صحبت های اولیه؟

پیش از اینکه درباره بازی صحبت کنم، درگذشت امیرحسین مرادی را تسلیت می گویم. همچنین به آقای نبی هم بابت درگذشت برادرش تسلیت می گویم. در پایان به آقای آصفی هم بابت درگذشت پدرشان تسلیت می گویم.

ارزیابی از بازی؟

درباره بازی با نفت باید بگویم که شرح تمرینی خوبی داشتیم. در این 10 روز خوب تمرین کردیم و سعی می‌کنیم با شکل تیم جوانمان به همراه یکی دو با تجربه به زمین برویم. یک جوان هم احتمالا به ترکیب فردای ما اضافه می‌شود. محرومی نداریم ولی به دلیل خراب بودن زمین تمرینی‌مان، مگویان را از دست دادیم و قبلش هم انصاری مصدوم شد. جای دیگری هم پیدا نکردیم تا تمرین کنیم.

نقل و انتقالات؟

آرش افشین از جمع ما جدا شد. امروز هم میثم مجیدی و امین حاج‌محمدی در اختیار باشگاه هستند. خروجی دیگری فعلا نداریم. باید به ورودی‌هایمان نگاه کنیم. تمرکزمان روی جبارف کاپیتان ازبکستان و آندو تیموریان است تا آنها را جذب کنیم.

مشکل مالیاتی استقلالی ها؟

بیشتر از 10 بازیکن دچار این مشکل هستند. تا زمانی که باشگاه‌ها ذی‌نفع نشوند و طرف حساب سازمان امور مالیاتی نشوند، این مشکل هست. وقتی که من به عنوان مربی یا بازیکنانم مقابل سازمان مالیاتی هستیم، قراردادی برابر ما قرار می‌گیرد. چه تعمدی وجود دارد که باشگاه پول ما را بدهد تا ما بتوانیم مالیاتش را بدهیم؟ باشگاه‌ها به راحتی می‌توانند پول اعضای باشگاهشان را ندهند ولی سازمان امور مالیاتی از ما پول را می‌خواهد. من خودم از سال گذشته، یک هزار تومانی نگرفته‌ام ولی سازمان مالیاتی کشور من را می‌شناسد. آنها مالیات آن پول نگرفته را می‌خواهند. ما دنبال راهکار هستیم که چگونه پولمان را بگیریم. به تاج پیشنهاد داده‌ام که الگوی فوتبالمان را بر اساس لیگ آلمان بگذاریم. در آنجا وقتی قرارداد می‌بندید، باشگاه طرف حساب سازمان مالیاتی است. بدون اینکه به من اطلاع دهند، پول مالیات مرا به سازمان مربوطه می‌دهند. در آخر هم هر پولی که من خرج کرده‌ام و شامل مالیات هم نبوده را به من پس می‌دهند. این تعهد باید شامل حال باشگاه شود. از شما می‌خواهم به این پردازش کنید. با این فضا می‌توانیم مقابل پول سیاه بایستیم. به شما قول می‌دهم که اگر این مسئله قانونی شود، مدیرعاملی در ایران دیگر اینقدر جذابیت ندارد. دیگر کسی با دسته چک به راحتی بازیکن نمی‌خرد. الان کسی 1 میلیارد قرارداد می‌بندد ولی اگر 300 میلیون بگیرد باید کلاهش را بالا بیندازد. الان یک تیم می‌خواهد به لیگ برتر بیاید و 20 میلیارد هزینه کند. چرا ضمانت نامه بانکی نمی‌گیرند؟ بالغ بر ده ها میلیارد تومان پرونده در کمیته انضباطی است و کسی گارانتی ندارد. ابزار کمک به فوتبال رسانه ها هستند و می توانند در این زمینه کمک کنند.

ناراحتی نفتی ها از تمرین استقلال در تختی؟

 می دانم دایی ناراحت است ولی من از مدیرعامل باشگاه‌مان خواستم این مسئله را حل کند تا ما یک تمرین بکنیم و نمی‌دانم او کرایه کرد یا مسئله دیگری در میان بود ولی ما آنجا تمرین کردیم. بازیکنانم در تختی فرق بین کمپ حجازی و تختی را فهمیدند و حس خوبی بدست آوردند.

تجمع برخی از افراد مقابل باشگاه استقلال؟

یک سری تصویر دیدم که من آنها را در سکوها ندیده‌ام. آنها را حتی در تمرینات هم ندیده‌ام. ما در تمرین با هواداران راحت هستیم. اینکه عده‌ای در زمان تمرین ما و در زمانی که تمرین باز است، تجمع می‌کنند عجیب است. افتخاری به من گفت که برخی از هواداران را صدا کرده و با آنها صحبت هم کرده است. ما فقط به آرامش نیاز داریم. هرکس پشت این قضیه هست، اگر استقلال را دوست دارد، بداند ما به آرامش نیاز داریم. 

تیموریان و جبارف؟

ما نمی‌توانیم بگوییم جذب این دو قطعی شده است. در این دو نقطه نیاز داشتیم برای رسیدن به ریتم، باید از انرژی ابراهیمی به خوبی استفاده کنیم. باید یک نفر را جذب کنیم که درک خوبی از بازی امید ابراهیمی داشته باشد. آندو این درک را در تیم ملی نسبت به ابراهیمی دارد. در نفت ما همیشه با ایمان مبعلی شروع می‌کردیم ولی ریتم دادن با بازیکنان با تجربه است.

آندرانیک تیموریان؟

قطعا اگر بگوییم که همزمان تیموریان می‌تواند به استقلال کمک کند و هم استقلال به او کمک کند، حرف درستی زده‌ایم.

 

 

شاگردان علیرضا منصوریان آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار با نفت تهران را از ساعت 12 در کمپ حجازی برگزار کردند.

بازیکنان استقلال پیش از این جلسه تمرینی به آنالیز حریف روز پنجشنبه خود پرداختند.

در این جلسه تمرینی بازیکنان پس از جلسه آنالیز به گرم کردن بدنهای خود پرداختند و پس از آن مرور حرکات ترکیبی در دستور کار قرار گرفت.

مگویان، انصاری و رحمانی و حاج محمدی در این جلسه تمرینی غایب بودند.

فریبا و عبداللهی در این جلسه تمرینی حضور داشتند و نظاره گر تمرین آبی ها بودند.

بازیکنان پس از پایان تمرین، بعد از صرف ناهار راهی هتل لاله شدند.

 

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در آستانه بازی با نفت پیامی خطاب به هواداران صادر کرد.

 

تمامی اعضای هیات مدیره و مدیرعامل استقلال به طور کامل و جامع از کادرفنی حمایت می نمایند. در خصوص بازی فردا نیز از هواداران عزیز می خواهم که سجایای اخلاقی و اخلاق اسلامی را رعایت فرمایند و صرفا بازیکنان و کادرفنی خود را حمایت نمایند و از هرگونه هتک حرمت بپرهیزند. قطعا هواداران واقعی استقلال انسانهایی نجیب و فهیم هستند و حرمت آقای علی دایی را که سرمایه ملی و شخصیتی قابل احترام هستند، رعایت خواهند نمود. زیرا احترام به خانواده دایی، احترام به خانواده خود آنها است. از هواداران هم بابت صبوری و سعه صدرشان تشکر می کنم و مطمئن باشند که با اعتماد به این بازیکنان و این کادرفنی، به زودی کامشان شیرین و استقلال به جایگاه حقیقی خود خواهد رسید

سایت رسمی باشگاه استقلال تهران

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

برای مشاهده سایت و مطلب مورد نظر کلیک کنید